×

×

טופיק לשיער

טופיק הוא השם המסחרי של מותג המיועד לאנשים הסובלים מנשירת שיער. טופיק מורכב ממיקרו סיבים של קרטין טבעי (פרוטאין אורגני הנמצא בשיער) המתמזגים בצורה מושלמת בשיער הקיים ומוסיפים לו נפח וצפיפות. השימוש ב-Toppik נמשך 30 שניות בלבד, ובמהלכן נדבקים שבבי הקרטין לשיער באמצעות מטען אלקטרוסטטי.

המראה המתקבל הוא שיער מלא ועבה, שנראה טבעי ושנשמר במלוא הדרו אפילו במזג אוויר סוער. חשוב להדגיש כי לא מדובר בתרופה המטפלת בנשירת שיער, אלא בתכשיר קוסמטי המהווה פתרון זמני במקום או בנוסף לטיפולים מורכבים יותר המשפרים את תפקוד זקיקי השיער ואשר מעודדים צמיחת שיער.

לעתים, שימוש יתר בתכשיר עלול להחמיר את נשירת השיער כיוון שהוא יכול למנוע מהעור לנשום כראוי. אולם, ניתן להשתמש במוצר וזאת במקביל לטיפולים נגד נשירה, כמו עיסוי קרקפת או מינוקסידיל, המחזק את זקיקי השיער הקיימים ומעודד חידוש צמיחה. טיפולים אלה לרוב נמשכים לתקופה של מספר חודשים עד להשגת השיפור הרצוי, וכך השימוש בטופיק תורם למראה שיער מלא ויפה עד להשגת המטרה.

עצרו רגע

לא צריך להשלים עם נשירת שיער, מפרצים או שיער דליל! היום יותר מתמיד יש מגוון תכשירים יעילים כגון טופיק, תרופות ושיטות טיפול חדשניות, שיעזרו גם לכם להיראות במיטבכם. הרשמו כאן לקבלת ייעוץ המבוצע רק על ידי רופאים ומכונים מובחרים.

עצרו רגע

לא צריך להשלים עם נשירת שיער, מפרצים או שיער דליל! היום יותר מתמיד יש מגוון תכשירים יעילים כגון טופיק, תרופות ושיטות טיפול חדשניות, שיעזרו גם לכם להיראות במיטבכם. הרשמו כאן לקבלת ייעוץ המבוצע רק על ידי רופאים ומכונים מובחרים.


איך משתמשים בטופיק לשיער

השימוש בטופיק הוא פשוט וידידותי לכול. יש לאחוז במיכל התכשיר, ללחוץ על המתיז ולכוון לאזור הדליל בשיער. במשך מספר שניות אלפי מיקרו-סיבים הטעונים בחשמל סטטי ישתחררו מן המכל אל השיער וייצמדו אליו עד להסרתו לאחר מספר ימים באמצעות שמפו.

Toppik מומלץ על ידי דרמטולוגים מאחר שמדובר במוצר בטוח ללא תופעות לוואי, הפועל בתיאום מלא עם טיפולים לאלופציה. בנוסף, לאחר השתלת שיער, Toppik מסייע לכסות צלקות ולשפר את המראה של קרחות אקראיות שנוצרות.

טופיק מגיע במספר צבעים וגוונים, כמו שחור, חום, חום כהה, אפור, לבן, אדמוני, אדום, בלונד ועוד, באריזות המכילות כמויות שונות, כאשר האריזה הגדולה ביותר מכילה 55 גרם סיבי שיער, הבינונית מכילה כ-27 גרם סיבי שיער והקטנה ביותר מכילה כ-3 גרם סיבי שיער. המחירים נעים בין 50 ₪ לאריזה הקטנה ביותר עד 450 ₪ לאריזה הגדולה ביותר.


טופיק לנשים

אמנם נשים נוטות לקשר שיער דליל לתופעה גברית גרידא, דבר שהוא נכון חלקית, אך נשירת שיער או שיער דליל עלולים להשפיע במידה לא מבוטלת גם על נשים. תקופות המאופיינות בדיכאון או שינויים הורמונאליים (הריון, הנקה וכד’), טיפולים רפואיים, ואף סירוק תכוף ואגרסיבי, איסוף הדוק מדי של השיער ושימוש במחליקים, מתלתלים ומייבשים לשיער – כל אלה עלולים להחליש את השיער ולגרום לנשירה.

במקרים מסוימים, נשים עם שיער רגיל וללא בעיית נשירה מיוחדות מעוניינות בשיער מלא ונפוח יותר, ואז הן פונות ל-Toppik המשמש אותן כאביזר קוסמטי לכל דבר. בנוסף, ניתן להשתמש במסרק מיוחד שמסייע לפזר את החומר במידה שווה בשיער ומקנה לו מראה טבעי יותר, בעיקר בקו המצח.