מחירון טיפולים להתקרחות ונשירה

   
מחירון השתלת שיער (שיער ראש) בשיטת FUE  
1,000 שתלים 18,000
2,000 שתלים 32,000
3,000 שתלים 42,000
3,500 שתלים 48,000

 

   
מחירון שימור והצמחת שיער  
שימור והצמחת שיער 350-250 ש״ח לטיפול (10 טיפולים)
טיפול מזותרפיה 1,500-800 ש״ח לטיפול
טופיק 12-8 ש״ח לגרם (בגדלים של 3, 27 ו 55 גרם)

 

   
מחירון הדמיית שיער  
הדמיית זקיקי שיער לטיפול במפרצים 2,000
טשטוש צלקת בקרקפת 2,500
סגירת מפרצים גדולה ע״י מיקרופיגמנטציה 5,500
השתלת פיגמנטים על מרבית הראש 7,000
הדמיית קרקפת מלאה 12,000

 


עצות שימושיות בנוגע למחירים

  • הנחות ומבצעים - ברוב המקרים לא משלמים את המחיר המלא, לעיתים יש מבצע של חבר מביא חבר וכדומה, כדאי להתעניין באתרי האינטרנט.
  • נהגו בזהירות - על תתנו רק למחיר לקבוע עבורכם האם להתחיל ולטפל במקום בו הציעו לכם הצעת מחיר נמוכה משמעותית או נמוכה מהמתחרים - לעיתים מלכודת מחירים “מפילה” רבים וטובים מאיתנו. למשל, בהדמיית שיער חשוב שהמטפל יהיה מקצועי וישתמש בפיגמנט איכותי, חומרים לא מתאימים יגרמו חלילה לזיהום.
  • בצעו השוואת מחירים - השוואת מחירים באינטרנט כמעט תמיד משתלמת ותחסוך לכם הרבה כסף, שוב, לא מומלץ לבחור תמיד על ההצעה הזולה ביותר, הגיעו למכון, התייעצו וקבלו החלטה לאחר שבדקתם בעוד כמה מקומות.
  • על תסגרו עסקה מיד בסיום הייעוץ - לאחר שהחלטתם היכן תעברו את הטיפול וקיבלתם הצעת מחיר, לעולם אל תסגרו מייד, היועצים בטוח יפעילו לחץ, אולם זכותכם המלאה להגיד “אני צריך לחשוב על זה ואהיה בקשר בזמן הקרוב” אם החלטתם שזה המקום בו תבחרו לבצע השתלת/שימור/הדמיית שיער וגם קיבלתם הצעת מחיר, לעולם אל תסכימו לה, דרשו לדבר תמיד עם מנהל, אל תתרשמו מזה שמדובר ברשת מכונים והמחירים אחידים, מי שמתמקח מרוויח. אם לא קיבלתם הנחה, התקשרו מספר ימים לאחר הייעוץ ונסו להשיג את היועץ בטלפון, תתפלאו עד כמה שזה עובד מצוין!
  • על מה אתם משלמים - שימו לב עבור מה אתם משלמים, בהשתלת שיער למשל המחיר יכול שלא לכלול שימוש במחטים מסויימות, בדיקות מעבדה שצריך לבצע לפני ההליך, אשפוז בבית חולים ועוד ועוד, דרשו לדעת מה יהיה המחיר הסופי כולל הכל.
  • פריסת התשלום - בהנחה ובחרתם לשלם עבור סדרת טיפולים (במקרה של שימור שיער המטופל עובר כעשרה טיפולים, בהדמיית שיער הטיפול מבוצע בשניים עד שישה מפגשים), רצוי לפרוס את התשלום לפחות לפי מספר הטיפולים שאתם אמורים לבצע, חובה גם תמיד לכתוב על השיק “למוטב בלבד” וקרוס שהמשמעות היא שרק המכון לו מסרתם את השיק יוכל לפדות אותו (אחרת תאלצו להתמודד עם צד שלישי שעלול לדרוש מכם את פדיון השיק במצב בו המכון איתו סגרתם פשט את הרגל). אתם יכולים גם לשלם בכרטיס אשראי, כך שאם המכון בו טופלתם פשט את הרגל או נעלם תוכלו לבטל את יתרת התשלומים וזאת אם טרם קיבלתם את הטיפול שעליו המכון התחייב.
  • דרשו חשבונית, הסכם בכתב וגם תעודת אחריות - דאגו תמיד לקבל חשבונית מס או חשבונית עסקה עבור הטיפול שסגרתם, תעדו חשבונית וקבלה זו ליד ההסכם אותו ערכתם עם המכון ושימרו היטב על הניירת, אי אפשר לדעת מתי תזדקקו למסמכים הללו ותמיד טוב שיהיה בידכם מסמך המאמת את הסיכום אותו השגתם מול המכון. במקרים כמו הדמיית שיער נהוג גם לבקש תעודת אחריות לטיפול, לפחות לתקופה של שנה! דאגו לקבל את האחריות בכתב, יכול מאוד להיות שתזדקקו לה.